KURUMSAL

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Veri Ağı kimdir nedir necidir ?

Adım Mert İsmail Akyüz, yaklaşık 10 yıllık bir zaman zarfında kendimi geliştirdim, internet sektöründeki hemen hemen her alanda görev yaptım. Özellikle webmaster platformlarında makale yazarlığından tutun ki grafikerlik web tasarımı ve daha bir çok alanda uzmanlaştım. Hosting hizmetlerine yatırdığımız paranın haddi hesabı yok diye kendi yerimi açmaya karar verdim. Bu kadar bilgi ve birikimimin ziyan olmamasını istedim. Henüz yer sağlayıcı belgesi almadım. Eğer olur da bir gün işlerim düzelir yoluna girer ve daha bilinen bir firma haline gelirsem müşterilerime en uygun şartlarda hizmet vermek için gerekli tüm evraklarımı tamamlayacağım. Şu anda bir kaç adet sunucu ve bayiliklere sahibim. Üyelerimizin isteği doğrultusunda kendilerine sunucularımdan ve bayiliklerimden internet siteleri kurup kazanç elde etmeye çalışıyorum. Veri Ağı internet hizmetlerinin asıl amacı destek hizmetidir. Tüm scriptlerde ve yazılımlarda olan bugları ücreti karşılığında düzeltmekteyiz. Veri Ağı olarak sizlere her zaman son teknoloji donanım ve yazılımlar ile hizmet vermeyi kendimize ilke edindik ve bunun için gerekli tüm çabayı göstermekteyiz. Ekibimiz tarafından 7/24 izlenen yurtiçi ve yurtdışı sunucularımızda herhangi bir problem olması durumunda anında müdahale edilmekte ve kesintisiz hizmetin devamlılığı sağlanmaktadır. Sektördeki yenilikleri takip ederek kendimizi geliştirmekte ve çalıştığımız çözüm ortaklarını özenle seçmekteyiz.

Vizyonumuz

Mutlu müşteri kitlemizi gün geçtikçe büyüterek firmamızı sektördeki öncü firmalar arasına getirmek ve teknolojinin her parçasını kullanarak siz değerli müşterilerimizi memnun edecek yeniliklerle tanıştırmaktır.

Misyonumuz

Siz değerli müşterilerimizi olabilecek en iyi derecede mutlu etmek, kurumsal çerçeve içerisinde samimi ve hızlı gerçek teknik desteği sağlamaktır. Minimum fiyatı maksimum kaliteyle birleştirip sizlere güvenilir ve güleryüzlü bir şekilde sunmak bizim en büyük gayemizdir.Gizlilik Politikası

Herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmadan Veri Ağı websitesi üzerinde gezebilir ve paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Bilgi isteme işlemi sadece sipariş sırasındaki üyelik aşamasında yapılmaktadır.

Veri Ağı, müşterilerinden aldığı her bilgiyi saklamayı ve yasal bir zorunluluk olmadıkça paylaşmamayı taahüt eder.

Veri Ağı'na ilettiğiniz bilgiler sadece amacına yönelik olarak kullanılacaktır (örneğin: TC Kimlik Numarası ile fatura kesilmesi, çeşitli durumlarda SMS gönderilmesi vb.)

Veri Ağı'na ilettiğiniz tüm bilgiler (TC Kimlik Numarası, e-posta, telefon numarası vb.) sunucularımızda mümkün olan en yüksek güvenlik önlemleriyle saklanmaktadır. Yine de oluşabilecek herhangi bir hack vb. durumunda Veri Ağı'nın hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

Güvenlik Politikası

Sistemimizde, bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen durumlarda kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek amacıyla çeşitli güvenlik önlemleri kullanılmaktadır.

Sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde kredi kartı bilgileriniz 256 Bit SSL (güvenlik) sertifikası ile şifreli olarak doğrudan ilgili bankanın sistemlerine iletilir. Sistemimizde hiçbir kredi kartı bilgisi kesinlikle saklanmamaktadır.

Sistemlerimiz dünyaca ünlü CentOS işletim sistemi üzerine kurulmuştur, PHP programlama dili ve MySQL veritabanı ile hizmet vermektedir. En son güncellemeler ve alınabilecek en yüksek güvenlik önlemleri tarafımızca düzenli olarak yapılmaktadır.

Datacenter'dan Kareler

my.whmcsx